Komfort i bezpieczeństwo

Dla wygody i komfortu mieszkańców całego osiedla - w budynku położonym przy ul. Kartuskiej - przewidziano usługi w parterze. Wjazd na osiedle będzie odbywał się od strony ulicy J. Malczewskiego. Osiedle będzie bezpieczne - czyli zostanie ogrodzone i przygotowane do instalacji monitoringu.

Standard

Mieszkania będą oddawane Klientom w standardzie deweloperskim. W kondygnacji podziemnej znajduje się parking z miejscami przewidzianymi dla każdego mieszkania oraz pomieszczenia gospodarcze dla lokatorów. Inwestor pamiętał o motocyklistach. W budynku przewidziane są również miejsca postojowe dla jednośladów

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie na Kartuskiej.

Kartuska 26 to wyjątkowe mieszkania w sercu Gdańska, w wyjątkowym otoczeniu na granicy Dzielnicy Śródmieście i Siedlce. Osiedle stworzone dla tych, którzy potrzebują mieć wszystko pod ręką i wszędzie blisko. Zaprojektowane jest z myślą o Kliencie, który szuka mieszkania dla siebie, swojej rodziny oraz z myślą o tych, który z uwagi na świetną lokalizację, planują zainwestować w mieszkanie przeznaczone pod wynajem.

Inwestycja położona jest w zieleni, vis-a -vis parku przy ul. Bema i 400 m od Fortów Napoleońskich, w pobliżu Centrum Edukacyjnego Hewelianum. Stare Miasto odległe jest 5 minut spacerem. Do sklepu, szkoły i przedszkola - praktycznie przez płot.

W poszczególnych budynkach zrealizowanych zostało:

Budynek A (od ul. J. Malczewskiego) - 60 mieszkań.
Budynek B (środkowy) - 65 mieszkań.
Budynek C (od ul. Kartuskiej) - 36 mieszkań oraz 4 lokale usługowe.

Budowa zakończona, budynki oddane do użytkowania.

Teren inwestycji ma powierzchnię 7 691 m2.

Architektura

Osiedle przy Kartuskiej to zespół mieszkaniowy składający się z 3 pięciokondygnacyjnych budynków, wyposażonych w windy. Mieszkania mają bardzo funkcjonalne rozkłady - widne kuchnie i aneksy, przestronne pokoje, duże balkony. Wybrane mieszkania z tarasami oraz pięknymi widokami z okna usytuowane są na górnych kondygnacjach. W ofercie mamy również mieszkania z ogródkami. Mając na myśli różne potrzeby Klientów i ich bliskich, inwestycja zapewnia powierzchnie mieszkalne od 29,3 m2 do 124 m2 - od 1 pokoju do 4 pokoi. Na terenie patio zaprojektowany jest plac zabaw w zieleni.

Budynki zaprojektowane są z myślą o eleganckiej zabudowie śródmiejskiej. Ceramika i kamień na elewacji nawiązują do tradycyjnej architektury ul. Kartuskiej. Balkony ze szklaną balustradą zapewniają lekkość linii architektonicznej.

W kondygnacji podziemnej znajduje się parking z miejscami przewidzianymi dla każdego mieszkania oraz pomieszczenia gospodarcze dla lokatorów. Inwestor pamiętał o motocyklistach. W budynku przewidziane są również miejsca postojowe dla jednośladów.

Prywatność w centrum

Zamieszkaj w zieleni w centrum Gdańska. - W przestrzeni pomiędzy budynkami powstaną zielone dziedzińce z ławeczkami i nasadzeniami aby wszystkie mieszkania miały piękny widok na zieleń. Najmłodszych mieszkańców i ich Rodziców ucieszy barwny i przede wszystkim bezpieczny plac zabaw.

Mieszkania w Centrum - Gdańsk Kartuska.

Adres inwestycji:
ul. Kartuska 26, Gdańsk , Śródmieście

Komunikacja - Osiedle Kartuska 26 w Gdańsku położone jest 0,9 km od Starego Miasta. Lokalizacja ta zapewnia wygodny dojazd do Centrum (2 przystanki tramwajowe) oraz dostęp do Obwodnicy Trójmiejskiej, oddalonej od osiedla o 2,5 km. Do osiedla dojechać można tramwajem nr 10, 12 i 62 lub autobusami 142, 166, 167, 168, 175, 183, 195, 367, 525, N3

Infrastruktura - W promieniu 400 m od Osiedla znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, sklepy spożywcze, apteki, szpitale, przychodnie lekarskie, parki. Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległości kilkunastu metrów.

Tereny rekreacyjne - Osiedle położone jest w zieleni, vis-a-vis parku przy ul. Bema i 400 m od Fortów Napoleońskich, w pobliżu Centrum Edukacyjnego Hewelianum.

Większe centra handlowe:

Większe centra handlowe to: Carrefour Morena przy ul. Schuberta 102 A (2,5 km), Carrefour Market Ujeścisko przy ul. Rogalińskiej 1 (2,9 km), Carrefour Market Cygańska Góra przy ul. Cygańska Góra 3F (1,3 km), Carrefour Market Rakoczego przy ul. Rakoczego 17 (3,5 km). Galeria Handlowa Madison przy ul. Rajskiej 10 (1,3 km), City Forum przy ul. Podwale Grodzkie 8 (1,1 km), Gildia Gdańska przy ul. Targ Sienny 7 (0,8 km) i D.H. Wielki Młyn przy ul. Wielkie Młyny 16 (1,3 km).

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.